• De wedstrijd was een minuut of 8 onderweg toen er al een 0-3 achterstand in het boekje van scheidsrechter Hans stond. Stond er ons een enorme afstraffing te wachten ??. Fortius was niet alleen doeltreffend, maar ook fitter, sneller, leper en eigenlijk in alles veel beter. De rust werd gehaald met een 0-5 achterstand. VVZ benutte de enkele kleine kansjes niet.

    De tweede helft probeerde wij met een beter gevuld middenveld iets meer grip op de wedstrijd te krijgen. Wim K. en Mark verlieten hun centrale plek achterin en Wout schoof een linie naar achteren om de laatste lijn te bewaken. Met een ietwat op leeftijd zijnde 3 mans verdediging (61, 67 en 68 jaar !!) een soort van kamikaze voetbal, maar het wierp wel de vruchten af. De tweede helft behaalde wij een nette 4-4 uitslag. De VVZ doelpunten werden gemaakt door Dirk (2), Victor en Gunther.

    Volgende week zijn wij vrij, 9 november spelen wij uit bij TOG.