• VVZ’49 Vr.1 – Voorwaarts Vr.1

  Vandaag stond de wedstrijd tegen Voorwaarts op het programma. Een ploeg waar we goed bekend mee zijn. Een lastige, goed voetballende ploeg waar we in het verleden regelmatig met dikke cijfers van verloren. Vol aan de bak dus!
  De ochtend startte goed, met een vers gebakken cake van trainer Wout zijn vrouw. Na een duidelijke bespreking, zochten we de kleedkamer op. Vandaag maar 1 afwezige, wat een volle kleedkamer betekende. Met maar liefst 17 dames begonnen we aan deze wedstrijd.
  De eerste helft was compleet voor ons. Goed positiespel en een 3-5-2 systeem wat goed werd uitgevoerd. We creëerden niet bijster veel kansen, maar Voorwaarts kwam totaal niet aan de bak.
  De tweede helft waren de rollen volkomen omgedraaid. Voorwaarts speelde het spel waar wij ze van kennen en wij konden alleen nog maar achteruit lopen. Compliment voor de verdediging, die stond als een huis vandaag.
  Na afloop konden beide ploegen genoegen nemen met een punt. 0-0, duidelijke afspiegeling van de wedstrijd.

  Volgende week spelen we wederom thuis, maar dan tegen TOV. Na een verlies en gelijkspel, nu tijd voor een overwinning!