• Odysseus en VVZ bakte er beide weinig van. De studenten uit Utrecht bungelden onderaan en hadden de punten dus hard nodig en VVZ’49 wilde middels een overwinning hun kansen op de eerste periode behouden.

    Op papier beloofde het een mooie wedstrijd te worden, maar de toeschouwers kwamen bedrogen uit. De hoop van VVZ'49, om het niveau van vorige week voort te zetten, vervloog al vrij snel.Geen moment kwamen we daar ook maar bij in de buurt.Een zeer matige en vervelende wedstrijd verdiende geen winnaar, maar kreeg er wel ééntje, Een kwartier voor tijd scoorde Odysseus, naar later bleek, de winnende treffer.

    En dat het een vreemde competitie is, bleek na afloop wel uit de uitslagen en de bijbehorende stand. Een drietal laagvliegers (Odysseus, Altius en Baarn) winnen alle drie, terwijl  Hilversum, Olympia en VVZ’49 verliezen. VVZ’49 staat nu 7e, met maar drie punten achterstand op koploper Laren’99.

    Volgende week spelen wij thuis tegen Altius om 14.30 uur

    Foto's van de wedstrijd,klik HIER