Doe mee aan de Meisjestraining bij VVZ ’49 op de woensdagen 18 en 25 oktober
15 oktober 2017
VVZ ’49 voetbaldag succesvol verlopen
17 oktober 2017
Toon alles

VVZ’49 4 verslaat de Posthoorn

Op deze prachtige herfstdag mochten we aantreden tegen de Posthoorn uit Amersfoort. Eerdere confrontaties liepen systematisch uit de hand en we hadden in eerste instantie dus onze bedenkingen bij onze tegenstanders. Dit bleek nergens voor nodig, ze speelden doorgaans sportief en er werden geen schandalige overtredingen gemaakt. De scheidsrechter daarentegen was het spoor af en toe helemaal bijster. We kregen gele kaarten in de raarste situaties en we kregen constant vrije trappen tegen op de rand van onze 16. Ondanks dit alles lieten we ons niet gek maken en speelden we een voortreffelijke wedstrijd. De 0-1 viel al snel na een actie van Edo over links en werd afgemaakt door Romar. Daarna kregen we nog wat kleine kansen maar moesten vooral achteruit omdat we constant met 10 man stonden. De 1-1 viel dan ook na 30 minuten en dat was ook de ruststand. Ook de tweede helft begonnen we met 10 man en waren we voornamelijk gevaarlijk in counters door de talenten Joop en Romar. De 1-2 werd gemaakt door Joop na een prachtig uitgespeelde aanval. Daarna ging de Posthoorn druk zetten, ze scoorden door een mooie individuele actie waarbij de rechtsbuiten 5 man uitspeelde. We waren even bang dat we door het optreden van de scheidsrechter alsnog met lege handen zouden komen te staan maar gelukkig was daar Jordy, vanaf de aftrap schoot hij magistraal over de onoplettende keeper heen waardoor we direct weer voor kwamen te staan. Hierna deed de scheidsrechter er alles aan om een gelijkspel te forceren maar we lieten ons, ondanks twee gele kaarten, niet gek maken. Joop werd uiteindelijk de hattrick-hero. De 4-2 scoorde hij na een geweldige lange bal van Romar en de 5-2 kopte hij in na een stropdasvoorzet van Jordy. Daarna zag ook de scheids wel in dat we deze wedstrijd niet meer weg gingen geven en floot direct af.

Man of the match: Joop

Supporters bedankt!

Fijn weekend!