VVZ ’49 voetbaldag succesvol verlopen
17 oktober 2017
VVZ’49 1 – Victoria 1 0-3 (0-1)
22 oktober 2017
Toon alles

VVZ’49 4 toont veerkracht in enerverende Soesterse derby!

Na twee mooie overwinningen speelden we vandaag thuis tegen Hees, een Soesters onderonsje waar altijd hordes fans op af komen. We begonnen de wedstrijd goed en wonnen de meeste duels in het eerste kwartier. Een paar kleine kansen werden gemist door de voorhoede die voornamelijk gevaarlijk was in de snelle omschakeling. Later in de eerste helft werd Hees, die tot dusver alles had gewonnen, beter en kreeg ook wat kansen. Gelegenheidskeeper Coen stond echter telkens in de weg met katachtige reddingen waardoor we met 0-0 gingen rusten. In in het begin van de tweede helft was Hees ook beter maar aanvallen werden telkens afgeslagen door onze ijzersterke defensie. Helaas viel de 0-1 na 60 minuten toch waardoor we nog harder aan de bak moesten. Joop, die net terug was van ADE, speelde ondanks wat slaaptekort een ijzersterke pot en brak telkens door over de linkerkant. De 1-1 werd uiteindelijk gemaakt door Jordy die knap vanuit de draai inschoot na een goede combinatie van Joop en LarsZ. Hierna ging Hees nog even opzoek naar de overwinning maar Coen was met ongelofelijke reddingen niet meer te passeren. De laatste tien minuten was Hees gebroken en gingen we vol voor de overwinning. Die kwam er uiteindelijk dan ook. Na een afgeslagen corner van Jordy bracht Alberto de bal opnieuw in waarbij Edo de winnende mocht maken met een intikkertje. De overwinning kwam de laatste minuten niet meer in gevaar.

Man of the Match: Coen

Supporters bedankt!

Fijn weekend!