• VVZ ’49 TECHNIEKTRAININGEN GAAN WEER VAN START

  Al een aantal jaren hebben kinderen bij VVZ ’49 met succes meegedaan aan de techniektrainingen waar heel veel tips en tracks aan de spelers werden bijgebracht. Ook dit seizoen gaan we proberen dit nog weer mooier te maken. Naast alleen techniek gaan we ook onze voetballertjes uit de onderbouw leeftijd tactisch en fysiek proberen beter te maken door gerichte extra trainingen en professionele begeleiding. De techniektrainingen worden gegeven in een serie van vijf trainingen op onderstaande dagen en tijden door onze goed gekwalificeerde trainers.
  Techniektraining is in onze ogen: Heel kort samengevat: “het gaat om balcontact”.
  Leren de baas te zijn over de bal in elke situatie. Dit kan zijn bij de aanname van de bal, maar ook bij het passeren en afwerken. Ook het duel en kleine partijtjes dragen er toe bij.
  Techniektraining op jonge leeftijd is van groot belang voor de verdere ontwikkeling van jeugdvoetballers.

  De extra techniektrainingen worden gegeven op de volgende data
  Vrijdag 18 september
  Vrijdag 25 september
  Vrijdag 2 oktober
  Vrijdag 9 oktober
  Vrijdag 16 oktober

  van 16.00 tot 17.00 uur voor de J O 8 en J O 9 en van 17.00 tot 18.00 uur voor de J O 10 t/m J O 12

  De definitieve groepsindeling volgt aan de hand van de inschrijvingen.

  Kosten
  De kosten voor deelname aan de 5 techniektrainingen op de vrijdagen bedragen Eur 30,-, te voldoen op de 1e training. Hierbij gaan we er wel van uit dat aanmelding voor de techniektrainingen inhoudt dat de kinderen de volledige trainingssessies zullen meemaken.

  Aanmelding
  Aanmelding voor deelname aan de techniektrainingen via de leider van je team.

  Namens de Jeugd Commissie
  Piet Hoogendoorn
  TJC