• VVZ '49 JO13-2007-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bruin, Jan deTeamspeler
    Burgsteden, Kevin vanTeamspeler
    Haighton, PepijnTeamspeler
    Kuijer, GijsTeamspeler
    Steman, NiekTeamspeler
    Velzen, Jens vanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Janmaat, KaiTechnische stafTrainer/coach
    Steman, ErnstOverige stafTeammanager
    Steman, ErnstTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 08:30VVZ '49 JO13-2007-1 - Sparta Nijkerk JO13-2007-2Sportpark Zonnegloren
    30 mrt. 08:30VVZ '49 JO13-2007-1 - Spakenburg JO13-2007-1Sportpark Zonnegloren
    13 apr. 11:15VVZA JO13-2007-1 - VVZ '49 JO13-2007-1Sportpark Emiclaer
  • Poulestanden VVZ '49 JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria JO13-2007-13300170179
    2Soest SO JO13-2007-132019726
    3Altius JO13-2007-13102915-63
    4VVZ '49 JO13-2007-13003114-130

    Poulestanden VVZ '49 JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baarn sv JO13-2007-111101057104731
    2Soest SO JO13-2007-11173152213124
    3VVZ '49 JO13-2007-11164146143222
    4Spakenburg JO13-2007-1106132422219
    5AFC Quick 1890 JO13-2007-11161438191919
    6sv Diemen JO13-2007-21160550311918
    7Sporting Almere JO13-2007-1115242725217
    8NVC JO13-2007-1115152631-516
    9FC Aalsmeer JO13-2007-3M113262626011
    10FC Weesp JO13-2007-1111191663-474
    11TOV JO13-2007-110109942-333
    12FC Aalsmeer JO13-2007-21110101481-673

    Poulestanden VVZ '49 JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 JO13-2007-144002051512
    2Spakenburg JO13-2007-143019189
    3CDW JO13-2007-1430110739
    4AFC Quick 1890 JO13-2007-132019546
    5IJsselmeervogels JO13-2007-121015503
    6Jonathan JO13-2007-2210145-13
    7Delta Sports JO13-2007-1310211923
    8NVC JO13-2007-1200226-40
    9VVZA JO13-2007-13003013-130
    10Sparta Nijkerk JO13-2007-23003216-140
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.VVZ '49 JO13-2007-1 - CDW JO13-2007-17 - 0
    16 mrt.Jonathan JO13-2007-2 - VVZ '49 JO13-2007-11 - 5
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.