• VVZ '49 JO13-2007-1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bruin, Jan deTeamspeler
    Haighton, PepijnTeamspeler
    Kuijer, GijsTeamspeler
    Steman, NiekTeamspeler
    Velzen, Jens vanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Bruin, Gerard deOverige stafTeammanager
    Steman, ErnstTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Steman, ErnstOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden VVZ '49 JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria JO13-2007-13300170179
    2Soest SO JO13-2007-132019726
    3Altius JO13-2007-13102915-63
    4VVZ '49 JO13-2007-13003114-130

    Poulestanden VVZ '49 JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baarn sv JO13-2007-111101057104731
    2Soest SO JO13-2007-11173152213124
    3VVZ '49 JO13-2007-11164146143222
    4Spakenburg JO13-2007-1106132422219
    5AFC Quick 1890 JO13-2007-11161438191919
    6sv Diemen JO13-2007-21160550311918
    7Sporting Almere JO13-2007-1115242725217
    8NVC JO13-2007-1115152631-516
    9FC Aalsmeer JO13-2007-3M113262626011
    10FC Weesp JO13-2007-1111191663-474
    11TOV JO13-2007-110109942-333
    12FC Aalsmeer JO13-2007-21110101481-673

    Poulestanden VVZ '49 JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 JO13-2007-199005294327
    2AFC Quick 1890 JO13-2007-1971133112222
    3IJsselmeervogels JO13-2007-1952232102217
    4CDW JO13-2007-195222617917
    5Spakenburg JO13-2007-195042016415
    6Delta Sports JO13-2007-194142725213
    7NVC JO13-2007-193242023-311
    8Jonathan JO13-2007-291171145-344
    9VVZA JO13-2007-19108933-243
    10Sparta Nijkerk JO13-2007-29018647-411
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.