• Voetbalverenigingen VVZ ’49 en SEC uit Soest gaan samenwerken op het gebied van meidenvoetbal. Onder een gemeenschappelijke naam zal met ingang van het seizoen 2018-2019 worden deelgenomen aan de competitie.

  Elk team onder de samenwerking zal een goed begeleidings- en trainersteam krijgen. Er komen speciale trainingsmomenten zodat alle teams gelijktijdig (maar wel met hun eigen team) kunnen trainen. Hierbij zal ten minste twee keer per week worden getraind, een keer bij VVZ en een keer bij SEC.

  De thuiswedstrijden van de teams zullen bij zowel VVZ '49 als SEC worden gespeeld. Bepaalde teams zullen de eerste seizoenshelft bij VVZ '49 de thuiswedstrijden spelen en andere teams bij SEC. In de tweede seizoenshelft zal het omgekeerd zijn.

  De teams zullen in een speciaal meidentenue spelen, uiteraard in de kleuren groen-wit.

  Met deze samenwerking streven de beide verenigingen naar een gezamenlijke en leuke meidenvoetbalafdeling waarin voetbal en plezier centraal staan.

  In de komende periode zullen diverse activiteiten worden georganiseerd zodat iedereen kennis kan maken met deze nieuwe meidenvoetbalafdeling. Indien je nu al enthousiast bent geworden, meld je dan aan bij VVZ '49 of SEC.

   

  Voor vragen of nadere informatie met betrekking tot deze samenwerking tussen VVZ '49 en SEC, kan contact worden opgenomen met Mark Boetekees, telefoon: 06 53 33 62 86.