• VVZ '49 7 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alexander, DaanTeamspeler
    Beijer, NoahTeamspeler
    Giessen, Daan van deTeamspeler
    Jager, JelteTeamspeler
    Jellema, HenkTeamspeler
    Luttger, MeesTeamspeler
    Nava Marquez, JulianTeamspeler
    Schepop, Lukas van deTeamspeler
    Schoonenberg, RogierTeamspeler
    Schouw, Maarten van derTeamspeler
    Velsen, Tom vanTeamspeler
    Wiemans, StevenTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jager, JelteOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 14:30DOSC 5 - VVZ '49 7Sportpark DOSC
    18 mei. 15:00Roda '46 7 - VVZ '49 7Sportpark Burg.Buiningpark
  • Poulestanden VVZ '49 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwland ASC 518160263164747
    2Roda '46 718151266204645
    3Posthoorn de 417122358233538
    4Eemdijk 81810264233932
    5Cobu Boys 51910184746131
    6Eemboys 3189274241129
    7Soest SO 31875643331026
    8Baarn sv 3177195247522
    9VVZA 41952123654-1817
    10VVZ '49 71834114175-3413
    11Vliegdorp 't vv 21932143874-3611
    12DOSC 51910182591-663

    Poulestanden VVZ '49 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 8330011299
    2Olympia '25 432019546
    3VVZ '49 73102712-53
    4Odysseus '91 113003210-80
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Soest SO 3 - VVZ '49 74 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.