• VVZ '49 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkerman, MarkTeamspeler
    Boer, MartinTeamspeler
    Boers, Robert JanTeamspeler
    Braam, HansTeamspeler
    Buxtorff, GüntherTeamspeler
    Gropp, JohannesTeamspeler
    Hatzmann, EvertTeamspeler
    Holtrop, HansTeamspeler
    Hospes, WimTeamspeler
    Klaren, VictorTeamspeler
    Koot, WimTeamspeler
    Net, Bert van 'tTeamspeler
    Pais, BenTeamspeler
    Postema, EvertTeamspeler
    Prior, RuudTeamspeler
    Schouten, GerjanTeamspeler
    Vegter, SjoerdTeamspeler
    Walraven, ArjanTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boers, Robert JanOverige stafTeammanager
    Prior, RuudOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden VVZ '49 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Diemen sv. 45+1221732114536154
    2Parkstad SV 45+1221615124497549
    3Sporting Martinus 45+222153486374948
    4ZCFC 45+122123769531639
    5Badhoevedorp sc. 45+122102106876-832
    6ST Muiden/Weesp 45+1229495477-2331
    7TOV 45+12284105466-1228
    8Rivierwijkers 45+12282125465-1126
    9AFC 45+12263136485-2121
    10VVZ '49 45+12161145892-3419
    11SCW 45+12144133781-4416
    12FC Aalsmeer 45+12234152876-4813
  • Uitslagen

    Geen informatie