• VVZ '49 2 VE zaterdag speeldag man

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 12:00VVZ '49 2 - DVVA csv. 3Sportpark Zonnegloren
    3 nov. 12:15TOV 2 - VVZ '49 2Sportpark Ter Eem
    10 nov. 12:00VVZ '49 2 - Victoria 2Sportpark Zonnegloren
    17 nov. 12:00Nieuwland ASC 2 - VVZ '49 2Sportpark Nieuwland
  • Poulestanden VVZ '49 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 243101661010
    2Nieuwland ASC 24310105510
    3Almere FC 3430117989
    4CJVV 242118627
    5AFC Zaterdag 3420210916
    6WV-HEDW 442021112-16
    7Spakenburg 342021013-36
    8Victoria 2311110824
    9DVVA csv. 341121013-34
    10Amstelveen/Heemraad 231029723
    11TOV 24013616-101
    12VVZ '49 24004013-130

    Poulestanden VVZ '49 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda '46 233008359
    2Jonathan 2311110734
    3Valleivogels 231119634
    4VVZ '49 23003213-110
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.Almere FC 3 - VVZ '49 23 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.