• Hierbij vinden jullie de voorlopige teamindeling voor het komende seizoen. Deze kan nog wijzigen bijvoorbeeld als gevolg van langdurige blessures of van instroom van nieuwe leden.Deze indeling is tot stand gekomen in overleg met trainers, leiders en met de technische commissie. Dit is een zorgvuldig proces, waarbij we afgewogen keuzes hebben gemaakt.We weten dat we niet alle 350 jeugdleden naar eigen voorkeur kunnen indelen. Als de teamindeling niet uitpakt zoals verwacht, dan is het belangrijk om toch met een positieve instelling te nieuwe seizoen te beginnen.We willen een voetbalvereniging zijn waarbij zowel bij de prestatieteams als bij de recreatieteams het plezier voorop staat. Dat geldt voor alle teams, dus ook voor het team waar je bent ingedeeld.Voor de komende tijd zullen we verder gaan met de invulling van technisch kader en de indeling van de trainingstijden en -velden. Zodra dat bekend is zullen we dat publiceren.Namens de Jeugdcommissie,Jan Scholts

    Teamindeling Jeugdteams VVZ '49 2018-2019v3