• Voorlopige selectie Soester Elftal voor wedstrijd tegen Oud FC Utrecht

  De selectie van het Soester Elftal is bekend. Twee keepers en 24 veldspelers van de verenigingen SO Soest, SEC, Hees, VVZ’49 en ’t Vliegdorp staan op de lijst. De spelers zijn door de clubs zelf aangedragen voor de selectie.

  Uit deze selectie wordt een definitieve selectie gemaakt van 20 spelers. Elke club zal met vier spelers vertegenwoordigd zijn in de selectie. Dit is een voorlopige selectie. Door blessures of andere oorzaken is het mogelijk dat spelers alsnog toegevoegd worden en spelers van deze lijst afvallen.

  Trainingen
  De selectie van het Soester Elftal zal voorafgaand aan de wedstrijd tegen Oud FC Utrecht tweemaal bij elkaar komen voor een training. De trainingen worden gegeven voor Henk van Asch en Marcel van Essen.

  De trainingen zijn op:

  Dinsdag 19 juni ?? Hees 19:30 uur
  Donderdag 21 juni ?? SEC 19:30 uur
  Wedstrijd
  De wedstrijd van het Soester Elftal is op zaterdag 23 juni op het terrein van SEC aan de Bosstraat. Tegenstander is Oud FC Utrecht met onder meer voormalig SO Soest-speler Robert Roest in de gelederen. De aftrap is om 14:30 uur. De wedstrijd wordt geleid door scheidsrechter Bram van den Boogaard.

  De voorlopige selectie

  ’t Vliegdorp
  Eny Tammer

  Michael Muylwijk

  Arjen Timmerman

  Ibrahim Bouzia

  Martijn Huiden

  SO Soest
  Hessel de Goeij

  Thijs Janmaat

  Rayendall Bitorina

  Nico Safarov

  Gido de Hiep

  Jorney Kappenberg

  VVZ’49
  Hidde Reitsma

  Saddy de Koning

  Ruben de Goede

  Jelle Bade (keeper)

  Levi Parinussa

  Hees
  Henk Reddering (keeper)

  Yesse Smulders

  Dennis Schaap

  Koen Schimmel

  Maurice van Agterveld

  SEC
  Stefan Jak

  Moustafa Aksit

  Daniël Groen

  Chris van den Berg

  Jordi Meerding