• Als gevolg van de gebruikelijke drukte aan het eind van de actie, heeft de organisatie van de Grote Clubactie de termijn waarbinnen de lotenboekjes moeten worden ingeleverd verlengd met 2 weken.

  Heb je dus nog ingevulde boekjes thuis liggen, dan doen we nog een dringend beroep op een ieder om zijn/haar boekje alsnog in te leveren!! Zaterdag 30 november is nu echt de allerlaatste dag dat ze ingeleverd kunnen worden 

   

  Hiervoor staat in de vensterbank van de Jeugbestuurskamer de GCA verzameldoos, waar je de ingevulde boekjes in kunt gooien. Vergeet niet te controleren of je naam en team voorop het boekje vermeld staat!

  Denk eraan, er zijn door VVZ '49 leuke prijzen uitgeloofd voor de beste verkopers ( zowel per leeftijdsklasse als voor je hele team) 

  Niet vergeten! Het zou natuurlijk eeuwig zonde zijn als je ingevulde boekje niet tijdig bij VVZ '49 terug zou zijn!! 

   

  Als er nog personen of teams zijn, die een superlot willen kopen dan kunnen zij contact opnemen met Marja van der Leij ( 06-50421528 ) of Jos Frolich ( 06-25145712 ) of spreek ze op zaterdag even aan in de jeugdbestuurskamer