• Tijdens de inmiddels traditionele Oudjaarsborrel in de kantine aan de Eemweg kon voorzitter Antonio van den Hengel vol trots namens de TC vertellen dat het huidige trainers trio ook volgend seizoen voor de groep van het 1e elftal van sv VVZ ‘49 zal blijven staan.

    Muslu Nalbantoglu, Ruben de Goede en Mustafa Aksit hebben in hun 1e seizoen als trainers natuurlijk een geweldige eerste seizoenshelft achter de rug en staan tijdens deze winterstop 5 punten los op de nummer 2 SVMM. Alle reden dus voor VVZ ‘49 om dit trio, wat een voetbal knowhow heeft waar je u tegen zegt, te behouden voor de club.

    “Afgelopen jaren zijn de dubbeltjes iedere keer de verkeerde kant op gevallen, dus wij juichen zeker nog niet te vroeg” aldus voorzitter van den Hengel. “Maar de mannen hebben de wind er goed onder, de sfeer is goed en inderdaad geen reden tot klagen. Bestuur, spelers en TC zijn dan ook erg tevreden dat het contract met het trio verlengd is.”

    Doordat Muslu al jaren teammanager is van NEC en daardoor ongeveer 30% van de zaterdagen er niet bij kan zijn is het mooi dat de groep dan met Ruben en Mustafa ook nog 2 zeer sterke trainers heeft.

    “Wij vormen een perfect trio en vullen elkaar goed aan. Wij willen graag verzorgd voetbal spelen, maar de 3 punten zijn nog belangrijker”, zegt Ruben die is opgegroeid aan de Eemweg en ondanks meerdere opties ook nog graag een seizoen extra bij deze talentvolle groep blijft.

    Ook Muslu is zeer enthousiast over zijn contract verlenging. “Ik voel me enorm thuis bij VVZ ‘49 en wij hebben een hartstikke leuke groep met ons 1e en 2e elftal, waarbij er door de TC alles op en top wordt gefaciliteerd en de jonge groep ontzettend veel voetbalplezier heeft. Hopelijk kunnen wij de 2e seizoenshelft zo door trekken, maar daarvoor zullen wij scherp en fit moeten blijven, want de concurrentie zal er alles aan doen om ons van de 1e plek af te halen…. “

    Tenslotte vult Mustafa nog aan dat er naast de huidige talenten ook nog voldoende aanstormende talenten achter zitten “Onze O19-1 is voor de winterstop gepromoveerd naar de Divisie en ongeveer 5 van hun hebben de 1e seizoenshelft al moeiteloos minuten meegedraaid in het 1e elftal na hun wedstrijd bij de O19, dus dit belooft veel goeds en daar wil ik bij zijn”, aldus een glimlachende Aksit.

    De TC van VVZ ‘49 gaat nu verder aan de slag met de rest van het kader en hoopt met de complete staf van het 1e en 2e door te kunnen gaan. “Wij zijn alleen nog op zoek naar een vaste verzorger/fysiotherapeut voor het nieuwe seizoen. Dit wordt nu (uit nood) perfect ingevuld door 2e elftal speler Xavier Keuker, maar die wil ook volgend seizoen graag blijven voetballen”, aldus Antonio. “Verder kunnen wij nog altijd een enthousiaste leider/assistent scheidsrechter gebruiken voor ons 2e elftal en dan zijn wij echt volledig compleet.”

    De voltallige selectie start dinsdag 6 januari weer met trainen en gaat het weekend van 10 januari nog 2 dagen richting Lochem voor een teambuildingsweekend om de fundering voor de 2e seizoenshelft met elkaar te leggen.

    Fijne Jaarwisseling en tot in 2026 langs de velden of in onze gezellig kantine.