• Topscorers en keeperstrofee

    Net als vorig seizoen wordt er een ranglijst bijgehouden van de topscorers van alle senioren teams en wordt er ook een ranglijst bijgehouden van de tegendoelpunten van de keepers van alle seniorenteams.

    Er zal wederom een felle strijd ontbranden voor de trofeeën, die aan het eind van het seizoen worden uitgereikt.

    Bij de topscorers wint uiteraard diegene, die de meeste goals gemaakt heeft. Hierbij gelden alleen de doelpunten die bij het eigen team in competitieduels gemaakt zijn.

    Bij de keepers wint diegene, die gemiddeld per wedstrijd de minste goals tegen heeft. Kanttekening hierbij is, dat de keeper minstens de helft van alle wedstrijden onder de lat moet hebben gestaan.

  • Topscoorders

    Speler/Speelster Team DP #
    Jalbert Schut 6e 8
    Mees Luttger 7e 8
    Gijs Schaap 5e 6 (+1)
    Danny v. Hoeijen Vet.1 6
    Rogier Schoonenberg 7e 5
    Dirk Koops Vet.1 5
    Johannes Gropp Vet.1 5
    Saddy de Koning 1e 4 (+1)
    Yoy de Haan 3e 4
    Pepijn Loos 4e 4
    Paul Hilhorst 5e 4
    Tom Russcher 5e 4
    Floris de Boer 1e 3
    Bjorn Bosman 1e/2e 3
    Jesse Tromp 3e 3
    Wim Turksma 5e 3 (+1)
    Bartel Onnekink 6e 3
    Tom v. Boeijen 7e 3
    Victor Klaren Vet.1 3
    Gunther Buxtorff Vet.1 3 (+1)
    Luca v. Kooten Vr.1 3 (+1)
    Thijmen Volmer 1e 2
    Bjorn Frolich 1e 2
    Sebastiaan Kolff 1e 2 (+1)
    Jordy Schimmel 1e 2 (+1)
    Luuk Ouderdorp 1e 2 (+1)
    Thijs Hanraads 2e 2 (+1)
    Ritchie Tomassouw 3e 2
    Joel Bade 3e 2
    Jordy Bosman 4e 2
    Jasper Brouwer 5e 2
    Giovanni Kriek 5e 2
    Jelle Sukel 6e 2
    Just v.d.Groep 6e 2
    Casper Jongma 6e 2
    Sem Dales 7e 2
    Daan Alexander 7e 2
    Arjan Walraven Vet.1 2
    Nadjesta Wijtten Vr.1 2
    Merel Spijker Vr.1 2
    Steyn Boers 1e 1
    Rob v.d.Deijssel 2e 1
    Matthijs Smit 2e 1
    Peter v. Hooft 2e 1
    Cas Lunter 2e 1 (+1)
    Gerben Schepers 3e 1
    Chris v. Baardewijk 3e 1
    Luca Bade 3e 1
    Hidde Reistsma 3e 1
    Davide Bade 3e 1 (+1)
    Joop Kok 4e 1
    Edo Scholt 4e 1
    Max Mellink 4e 1
    Romar Nathoe 4e 1
    Alberto Logtestijn 4e 1
    Koen Hooft 5e 1
    Robert v. Asch 5e 1
    Martijn v.d.Leeden 5e 1 (+1)
    Tim Hordijk 6e 1
    Bunyamin Guntepe 6e 1
    Mats Hallie 6e 1
    Steven Wiemans 7e 1
    Noah Beijer 7e 1
    Julian Nava Marquez 7e 1 (+1)
    Ben Pais Vet.1 1
    Ger Hulzebos Vet.1 1
    Roos v.Moorst Vr.1 1
    Jaqueline de Zeeuw Vr.1 1
  • Keepers

    Keeper Team Teg Gesp Gem
    Oscar Kooij 1e 7 7 1.00
    Dennis Scherpenzeel 3e 19 8 2.38
    Daan Scharrenburg Sel 1/2 24 7 3.43
    Jochum de Jong 5e 26 6 4.33
    Daan v.d.Giessen 7 26 5 5.20
    Robert Jan Boers Vet.1 40 7 5.71