• Topscorers en keeperstrofee

    Net als voorgaande seizoenen wordt er weer een ranglijst bijgehouden van de topscorers van alle senioren teams en wordt er ook een ranglijst bijgehouden van de tegendoelpunten van de keepers van alle seniorenteams.

    Er zal wederom een felle strijd ontbranden voor de trofeeën, die aan het eind van het seizoen worden uitgereikt.

    Bij de topscorers wint uiteraard diegene, die de meeste goals gemaakt heeft. Hierbij gelden alleen de doelpunten die bij het eigen team in competitieduels gemaakt zijn.

    Bij de keepers wint diegene, die gemiddeld per wedstrijd de minste goals tegen heeft. Kanttekening hierbij is, dat de keeper minstens de helft van alle wedstrijden onder de lat moet hebben gestaan.

    Sinds het seizoen 2021-2022 worden ook de doelpuntenmakers en keepers van de vrijdagavond competities opgenomen in de ranglijsten. Omdat de vrijdagavond competitie niet wekelijks is (10 keer per seizoen) tellen de gescoorde doelpunten dubbel. Omdat het bij de doelmannen om een gemiddelde gaat, tellen de tegendoelpunten gewoon één keer.  Een speelavond telt als één wedstrijd.

    Vanaf seizoen 2023-2024 zullen wij ook de zaalafdeling meepakken in de beide competitite's. Omdat er in de zaal veel vaker gescoord wordt, zullen de doelpunten met coefficient 0,5 verrekend worden. Ook het aantal tegendoelpunten zal gehalveerd worden.

    Gallerij der grootheden

    Eerdere winnaars van de topscorer en keeperstrofee:

    Topscorer trofee

    '12/'13 : Livia Dos Santos Bahia

    '13/'14 : -

    '14/'15 : Gijs Schaap

    '15/'16 : Livia Dos Santos Bahia

    '16/'17 : Gijs Schaap

    '17/'18 : Danny v. Hoeijen/Jordy Bosman

    '18/'19 : Gijs Schaap (3e keer, dus mocht de wisseltrofee houden) 

    '19/'20 : Niet uitgereikt i.v.m. Corona

    '20/'21 : Niet uitgereikt i.v.m. Corona

    '21/'22 : Bartel Onnekink

    '22/'23 : Matthijs Saly

     

    Keeperstrofee: 

    '12/'13 : v.Hees

    '13/'14 : -

    '14/'15 : Roy v.d.Brink

    '15/'16 : Dennis Scherpenzeel 

    '16/'17 : Stijn Waals

    '17/'18 : Robert Jan Boers

    '18/'19 : Oscar Kooij

    '19/'20 : Niet uitgereikt i.v.m. Corona

    '20/'21 : Niet uitgereikt i.v.m. Corona

    '21/'22 : Jelte Jager

    '22/'23 : Jelle Bade

     

  • Topscoorders

    Speler Team DP #
    Floris Knigge 1e 11 (+1)
    Daniel Verduin ** 2e zaal 10.5 (+2/+1)
    Rutger de Vos * 45+2 (7*7) 10
    Dylan Nava Marquez ** 2e zaal 9.5 (+2)
    Daniel de Jong** 2e zaal 8.5 (+2)
    Paul Hilhorst 35+1 8
    Martijn van der Leeden 35+1 8 (+3)
    Naud de Groot JO23-1 8 (+1)
    Just van de Groep 5e 7
    Bram Hanraads 1e/2e 6 (+1)
    Lennart de Vrijter* 45+1 (7*7) 6
    Wim Koot* 45+1 (7*7) 6
    Tom Houben* 45+2 (7*7) 6
    Mats Gerritsen 4e 6
    Matthijs Saly 4e 6
    Ali Baskaya ** 2e zaal 5.5
    Jip van Schadewijk 1e 5 (+1)
    Bartel Onnekink 5e 5
    Marijn Veenema JO23-1 5
    Thijmen Volmer 1e 4
    Floris de Boer 1e 4 . (+1/+2)
    Romar Nathoe ** 1e zaal 4
    Jens van Logtesteijn 2e 4 (+1)
    Richard de Mos* 45+1 (7*7) 4
    Tonny van de Hengel * 45+2 (7*7) 4
    Hugo Vernooij 45+2 (7*7) 4
    Hugo van Nunen 4e 4
    Alen Custovic 6e 4
    Jesse Westerveld ** 1e zaal 3.5
    Jordy Bosman ** 1e zaal 3.5 (+1)
    Ali Nawazandeh ** 2e zaal 3.5
    Rick Burgman 1e 3
    Thjis van Logtestijn ** 1e zaal 3
    Jeroen Keswiel 35+1 3
    Sven Smink 35+1 3
    Hidde Reitsma 3e/35+1 3 (+1)
    Joost Buiting 4e 3
    Colling Wormgoor JO23-1 3
    Jop van den Anker** 3e zaal 2.5
    Roan de Beer 1e 2
    Cemal Kurt 1e 2
    Wouter Griekspoor ** 1e zaal 2
    Robin Blom ** 1e zaal 2 (+1)
    Floris de Boer 1e/2e 2
    Laurens Eernstman 2e 2
    Julian Nava Marquez ** 2e zaal 2
    Johannes Gropp 35+1 2
    Koen Hooft 35+1 2 (+1)
    Sven Erich * 45+1 (7*7) 2
    Ger Hulzenbos* 45+1 (7*7) 2
    Joost Overduin8 45+1 (7*7) 2
    Gert Dijkema* 45+1 (7*7) 2
    Gijs Schaap * 45+2 (7*7) 2
    Rob Klaassen* 45+2 (7*7) 2
    Robert Bruijnzeels* 45+2 (7*7) 2
    Lars van Zanten 4e 2
    Leon de Boer 4e 2
    Tom de Jong 4e 2
    Matthijs van Nunen 4e 2
    Jalbert Schut 5e 2
    Fouad Outig 6e 2
    Lars Boon JO23-1 2
    Pepijn Wolfs JO23-1 2 (+1)
    Sierk de Jonge** 1e zaal 1.5 (+1)
    Sven van de Munt 1e 1
    Tristan Schaap 1e 1
    Dylan Nava Marquez 1e 1 (+1)
    Jasper Brouwer ** 1e zaal 1
    Yvo La Rose ** 1e zaal 1
    Bas Draaijer 1e/2e 1
    Chris Rademaker 2e 1
    Rick Alvarez 2e 1
    Mattijn Bos ** 2e zaal 1
    Hidde Reitsma** 2e zaal 1 (+1)
    Arjan Walraven 35+1 1
    Stefan Jasperse 35+1 1
    Mario van de Leen 35+1 1 (+1)
    Jonathan v.d.Broek 3e 1
    Chris van Baardendijk 3e 1
    Joel Bade 3e 1
    Rick Alvarez 3e 1
    Thomas van Dorresteijn 3e 1
    Thijs Bisschop ** 3e zaal 1
    Luuk Verwijmeren 4e 1
    Mats Hallie 5e 1
    Goos de Reiger JO23-1 1
    Coen Tulleners JO23-1 1
    Ronan Hazeu JO23-1 1
    Hamse Khadar ** 2e zaal 0.5
    Patrick Dorrestein** 2e zaal 0.5 (+1)
    Antony Butzelaar ** 3e zaal 0.5
    Antoine Timmermans ** 3e zaal 0.5
    *Doelpunten gescoord in de 7x7 competitie tellen dubbel
    ** Doelpunten gescoord in de zaal tellen voor 05
  • Keepers

    Keeper Team Teg Gesp
    Daan van der Vliet 1e 10 13 0.77
    Leon Linders * 1e zaal 32 11 1.45
    Steven de Jong * 2e zaal 61 17 1.79
    Gunnar zaal 3 4 1 2.00
    Jorik van de Veer 4e 21 10 2.10
    Tiego Tjeerdsma 2e 44 12 3.67
    Jochum de Jong 35+1 25 6 4.17
    Wim Griffioen 45+2 (7*7) 25 5 5.00
    Martijn Turksma 5e 31 6 5.17
    Robert Jan Boers 45+1 (7*7) 27 4 6.75
    *Tegendoelpunten in de
    zaal tellen voor 0.5