• Het was een spanning van jewelste.....

  Er waren nog zo'n 4 á 5 gegadigde om de VVZ'49 topscorers trofee van 2017/2018 te winnen. Gijs Schaap had vorige week donderdag de toon gezet, door met 2 doelpunten zijn totaal op 23 te zetten,en de koppositie te pakken. Hij zou echter de laatste zaterdag niet in actie komen,waardoor Yoy de Haan (20 doelpunten) , Danny van Hoeijen (22 doelpunten) , Jordy Bosman (22 doelpunten) en Victor Klaren (20 doelpunen) ook nog wel, de kans zagen Gijs voorbij te stevenen.

  Om 13.15 uur trapte VVZ'49 3 (Yoy de Haan) en VVZ'49 4 (Jordy Bosman) af voor hun wedstrijd, en de jacht op genoeg doelpunten. Yoy scoorde in de 2e helft 3 keer (1e helft stond hij op de goal !!) en kwam dus gelijk met Gijs. Jordy wist twee keer het netje te raken, en ging dus Gijs en Yoy voorbij.

  Om 15.00 stonden de Veteranen aan de aftrap. De opdracht was duidelijk, Danny moest 3 keer scoren om Jordy voorbij te gaan. De kansen kreeg hij wel,maar het netje bolde maar 2 keer,en de teller stokte dus op 24 doelpunten.Precies evenveel als Jordy.Victor Klaren scoorde deze wedstrijd niet.

  De top 5:

  1) Jordy Bosman (4e) en Danny v. Hoeijen (Vet.1) : 24 doelpunten

  3) Gijs Schaap (5e) en Yoy de Haan (3e) : 23 doelpunten

  5) Victor Klaren (Vet.1) : 20 doelpunten

   

  Bij de keepers was het minder spannend. Door door de blessure van Dennis Scherpenzeel (3e) , wist Robert Jan Boers onbedreigd naar de overwinning te keepen. De reserve keeper (!!) van de Veteranen mocht dit seizoen ,vooral door vakantie en blessure perikelen bij 1e keeper Ruud Prior, in 12,5 wedstrijden zijn opwachting maken. Dennis Schrepenzeel draaide lang met een soortgelijk gemiddelde mee,maar ook de keeper van het 3e werd geblesseerd. Doordat hij nog niet op 50 % van het aantal wedstrijden stond, verdween hij enkele weken geleden van het strijdtoneel. Jochum de Jong kwam in de laatste wedstrijden door enkele clean sheets nog redelijk dicht bij, maar kon niet meer aan het gemiddelde van Robert Jan komen.

   

  De top 5:

  1) Robert Jan Boers (Vet.1)  2.64 tegendoelpunten/wedstrijd

  2) Jochum de Jong (5e)  2.82 tegendoelpunten/wedstrijd

  3) Jelle Bade (1e/2e)  3.55 tegendoelpunten/wedstrijd

  4) Daan v. Vliet (1e/2e/3e)  4.53 tegendoelpunten/wedstrijd

  5) Thomas Goldman (6e)  5.20 tegendoelpunten.wedstrijd

   

  De prijzen worden uitgereikt op de Algemene Leden Vergadering van het nieuwe seizoen 2018/2019.