In één van de laatste wedstrijden thuis is het goed om ook eens verder te kijken dan de 11 spelers die in het veld staan. En om die reden viel afgelopen zaterdag de keuze op Teus Verwoerd.
De grensrechter is degene die het dichtst bij de spelersgroep staat en die direct meedoet aan het behalen van resultaten. Een niet scherpe grensrechter kost punten en een scherpe grensrechter zorgt ervoor dat op tijd gevlagd wordt en ook de goede kant op. En dan is dat niet altijd een dankbare rol. Er is altijd wel iemand die het niet het je eens is en vaak laat die persoon het je meer dan duidelijk weten. Het is ondergetekende vaak overkomen en Teus ongetwijfeld ook.
En dan is het goed om die (on)dankbare taak eens in het zonnetje te zetten. Als dank voor het week in week uit langs de lijn staan, hoon van spelers, toeschouwers over je heen te laten gaan en soms ook door de scheidsrechter over het hoofd gezien te worden.
Dan mag je in het zonnetje gezet worden en erkent te worden voor de rol die je speelt in de successen van het 1 ste elftal.
Waarmee Teus als Man of the Match een bon van Hil-ton Herenmode tegemoet kan zien, waarbij de jury verwacht dat als de bon getoond wordt bij The Outpost jeans of Freewear damesmode, er daar ook wel gewinkeld kan worden.
MotM jury:
Rob de Graaf (trouw supporter) , Marcel de Graaf (oud aanvoerder VVZ ’49-1) en
Henk van der Pol (oud grensrechter VVZ’49-1)