• Het zou vooral de eerste helft een kat en muis spelletje worden. Soest was 45 minuten lang de bovenliggende partij. Vooral  hun zeer snelle  linksbuiten was een plaag voor de VVZ defensie.  Tot drie keer toe was hij bij een Soest doelpunt betrokken, waardoor hij ook gelijk voor het overgrote deel van de 0-3 voorsprong verantwoordelijk was. De eerste goal viel uit een voorzet van hem, die via een knie, de lat en de keeper voor de voeten van de Soest spits viel. Nummer twee was een mooie aanval opgezet vanaf de snelle linkerkant. En nummer drie mocht hij geheel op zijn eigen conto schrijven. Puur op snelheid gaf hij de laatste lijn van VVZ het nakijken. VVZ wist daar niet echt veel tegenover te zetten Een vrije trap van Jordy werd op de kruising geschoten en enkele schoten op de goal waren niet hard of precies genoeg.

    De tweede helft leek het wat meer gelijk op te gaan. VVZ had 6 verse krachten binnen de lijnen gebracht, maar ook deze zes wisten de schade niet te beperken. Soest scoorde nog tweemaal, terwijl de VVZ kansen (Floris, Sebastiaan, Stefan) niet leidde tot de spreekwoordelijke eretreffer.

    Zaterdag speelt VVZ hun derde oefenwedstrijd tegen tweedeklasser Victoria. (14.30 uur/Sportpark Zonnegloren)