Bijzondere Ledenvergadering inzake de nieuwe kleedkamers
14 augustus 2017
Voor de tweede keer een geslaagde VoetbalFUNdag bij VVZ 49
20 augustus 2017
Toon alles

Robert-Jan Schoonenberg nieuw bestuurslid VVZ’49

Het bestuur heeft Robert-Jan Schoonenberg bereid gevonden om toe te treden tot het bestuur van VVZ’49

De meeste mensen kennen Robert-Jan al vanuit zijn functie van het bevoorraden van de kantine. Robert-Jan is hier in het begin van vorig seizoen mee begonnen en doet dit met verve. Dit komt natuurlijk ook omdat hij het leuk vindt om te doen. Door zijn doortastende optreden wat hij het hele jaar heeft laten zien heeft het bestuur gemeend om Robert-Jan te vragen voor een bestuursfunctie. Robert-Jan heeft hierop positief gereageerd en hij komt per direct het bestuur versterken. Robert-Jan gaat de taak “Horeca” invullen die nu door Aart en Ruud “erbij” gedaan werden naast hun andere portefeuilles. Ook zal Robert-Jan in de Evenementen Commissie zitting nemen voor wat betreft het horeca gedeelte.

In de ALV die ergens in oktober of november gehouden zal worden zal Robert-Jan officieel door het bestuur aan de leden voorgedragen worden voor deze functie.

Het bestuur is verheugd met deze uitbreiding en wensen Robert-Jan veel plezier met het uitvoeren van deze taak.