• Het meisjes- en vrouwenvoetbal is enorm in opkomst. Graag willen we nog meer meisjes uit Soest in de gelegenheid stellen om kennis te maken met de mooie voetbalsport.
    VVZ’49 organiseert daaarom op zaterdag 19 mei van 12:00 tot 14:00 uur weer een inloopdag; speciaal voor meisjes van 6 tot en met 12 jaar.

    Alle meisjes die het leuk vinden samen met een vriendin of buurmeisje (alleen mag natuurlijk ook) een keer mee te maken hoe het is om bij VVZ’49 te voetballen zijn welkom. Tijdens de meisjesdag voetballen de meisjes onderling (per leeftijdsgroep) onder leiding van een ervaren gediplomeerde trainer en staat het plezier voorop. Na afloop is er voor elke deelnemer  in de kantine een gratis drankje.

    Voor nadere informatie kan je contact opnemen via het volgende e-mailadres: jeugdcommissie@vvz49.nl of telefonisch (06-13212322).

    De jeugdcommissie