• Op de ranglijsten van de topscorers en keeperstrofee staan Mees Luttger en Stef van Logtestijn halverwege het seizoen bovenaan en mogen zich dus "winterkampioen" noemen.

    TOPSCORER

    Mees Luttger (7e) heeft met zijn team 11 wedstrijden gespeeld, waarin hij 17 keer het net wist te vinden. Hij wordt op gepaste afstand gevolgd door Jalbert Schut (6e/13 doelpunten) en Saddy de Koning (Sel./ 12x) en Bartel Onnekink (6e/12x).

    KEEPER

    Stef van Logtestijn heeft in de 5 wedstrijden die hij op de goal heeft gestaan, maar 5 doelpunten tegen gehad. Zijn gemiddelde van 1 doelpunt per wedstrijd wordt nog net in de stand meegenomen. Keepers dienen minstens de helft van het aantal gespeelde wedstrijden gekeept te hebben. Nummer 2 is Oscar Kooij (Sel/ 1.90 gem.), gevolgd door Martijn Turksma (6e/3.10 gem.)

    Voor de volledige standen: klik HIER