• Lijf & Visie FIT op het veld

   

  Beste VVZ-er,

  Lijf & Visie start met het initiatief FIT op het veld. Een wekelijkse video, waarin de handvatten worden gegeven om top fit uit het COVID 19 virus te komen. Binnen het verenigingsleven zijn wij het gewend om samen de uitdagingen aan te gaan. Wij staan als VVZ '49 dan ook volledig achter dit initiatief. Bekijk de video. Doe de training samen met je team of alleen en blijf vooral gezond!

  Lijf & Visie
  Vanuit Lijf & Visie willen we gedurende deze periode toch betrokkenheid houden binnen de clubs waaraan wij verbonden zijn. Wij bieden elke vrijdag deze oefenvideo aan (FIT op het Veld video’s) om onder andere core, kracht, performance, loopvaardigheid en uithoudingsvermogen te trainen om fit te blijven voor veldsporten.

  Hier de link naar YouTube voor de eerste video!

   

   

 • FIT op het veld - 1

  Mobiliteit:

  • Scorpion
  • Brug

  Om en om: 3 sets van 10

  Kracht:

  • Overhead lunge
  • Glute bridge

  Om en om: 3 sets van 10 lunges en 15 bridges

  Stabiliteit:

  • Plank variatie: 2 sets van 10
  • Statische balans: 2 sets van 5 (2x links en 2x rechts)
  • Dynamische balans: 2 sets van 10

  Loop- en sprongoefeningen:

  • Trippling eerst 5x voorwaarts, dan 5x zijwaarts
  • Knieheffen eerst 5x voorwaarts, dan 5x zijwaarts
  • Rennen tot bidon en start naar rechts/links maken (om en om 10x) 
  • 8jes lopen (5x rechts, 5x links à dat 2x) 
  • Sprongoefening (5x rechtsom, 5x linksom à dat 2x)

  Eindoefening:

  • Lunge 2x
  • Balans 2x
  • 8 jes 2x
  • Sprongetjes 2 rondjes

  Totaal 4x: 2x links, 2x rechts

   

  The Challenge! Hoe vaak kan je 5 meter hooghouden?