•  

  Zoals eerder aangekondigd hebben we op vrijdag 27 december jl. een klusdag gehad. Na de koffie werden vanaf 09.30 uur veel klussen opgepakt en tegen 15.00 uur was het lijstje vrijwel geheel afgewerkt.

  De belangrijkste zaken :
  -    kantine : gereinigd, ramen gelapt (binnen en buiten), muren gewit, lampen keuken en bijkeuken vervangen door LED lampen, boeiboorden gereinigd,
  -    kleedaccommodatie : kleedkamers gereinigd (banken, deuren e.d.)
  -    op en rond de velden : doelpalen gereinigd van aanslag, reclameborden pupillenveld gereinigd (restant, rij langs Eemweg), beukenhaag aangevuld. 

  Al deze klussen zijn gedaan door : Henk van de Pol, Wim Hospes, Raimond Boshuizen, Wout van Logtestein, Hans Holtrop, Evert Postema, John van Loen, Wout Posthuma, Luuk Ouderdorp, Danny Meerding en Robert Jan Boers. Hulde en bedankt !     

  Het idee is ontstaan om voortaan ieder jaar op de dag na kerst ("3e kerstdag") een klusdag te houden.  

  Namens de Accommodatie Commissie,
  Wim Hospes