•  

    Het bestuur en de TC van VVZ '49 zijn verheugd te melden dat John van Loen zijn contract als hoofdtrainer met VVZ '49 heeft verlengd.

    VVZ '49 en John van Loen hebben in principe een overeenkomst voor 3 jaar met een breek-optie in de maand december.

    Zowel John als VVZ '49 willen beiden graag nog een jaar doorgaan. Niet alleen om de resultaten maar vooral hoe John met de groep omgaat was voor VVZ '49 de belangrijkste reden om de overeenkomst door te zetten.

    Natuurlijk is het mooi dat John van Loen met een bijna hele nieuwe ploeg met daarin ook nog een groot aantal jeugdspelers "Winterkampioen" is geworden, maar zoals gezegd was dat voor het bestuur en de TC niet de hoofdreden om te verlengen.

    Wij wensen John veel succes met de 2e seizoenshelft en natuurlijk ook volgend seizoen.