• Het bestuur en de TC hebben vandaag aan de spelersgroep de nieuwe trainer van het 2e elftal kunnen presenteren.

  Het 1e en 2e elftal waren vandaag op trainingskamp in het Friese Makkum. Tijdens dit trainingskamp zijn de spelers van het 2e geïnformeerd. De spelers van de JO19-1 zijn dit weekend op trainingskamp in Appelscha waar zij zijn geïnformeerd.

  John de Graaf is al sinds 2,5 jaar trainer van de JO19-1 en daarom werden de spelers van de JO19-1 ook geïnformeerd tijdens het trainingskamp.

  Er is door het bestuur en de TC in overleg met de trainers voor de volgende constructie gekozen:

  Op de dinsdag trainen de JO19-1 en het 2e elftal samen onder leiding van John de Graaf.

  Op de donderdag blijft de JO19-1 vooraf aan het 2e trainen, na de training zal John het 2e elftal gaan trainen.

  Op de zaterdag zal John de coaching van de JO19-1 tot het einde van het seizoen blijven doen. De coaching van het 2e zal op de zaterdag door "good old" Henk van Asch gedaan worden. Waar het qua planning mogelijk is zal John de wedstrijden van het 2e bijwonen als assistent van Henk van Asch.

  Ook zal John de Graaf volgend seizoen het 2e gaan coachen en trainen. De JO19-1 zal volgend seizoen een nieuwe trainer krijgen.