• Let op: De inschrijving sluit op zondagavond 9 juni, 23.59 uur

  Zaterdag 15 juni vind het 10e VVZ'49 familietoernooi plaats. Een traditionele seizoensafsluiting voor elke leeftijd. Voetballen met je teamgenoten, ouders, broertjes of zusjes, noem maar op,(bijna) alles kan.

  Inschrijven kan voor een drietal toernooien. 

  Recreatietoernooi 1: 7 tegen 7 met max. 2 volwassenen in het veld. Voor kinderen t/m 12 jaar

  Recreatietoernooi 2: 7 tegen 7 met max. 2 volwassenen in het veld. Voor kinderen t/m 17 jaar

  Prestatietoernooi: Minimale leeftijd 18 jaar. Scheenbeschermers verplicht.

   

  Het prestatietoernooi wordt door aangestelde scheidsrechters geleidt.

  De recreatietoernooien worden in goede onderlinge harmonie gespeeld, waarin het vooral om het plezier van de jeugdige spelers gaat.

  Na het toernooi is er een mogelijkheid om "te blijven eten".  Onder het genot van de klanken van een DJ en huiszanger Roel van Haren zal er voor iedereen die zich heeft opgegeven, een heerlijke kipshoarmaschotel (kipshoarma,friet,pastasalade,brood en saus) geserveerd worden. Kosten hiervoor zijn 7,00 euro. Opgeven kan door de mogelijkheid op het inschrijfformulier met JA aan te duiden.

  Niet voetballen,maar wel mee-eten...?? Dat kan ook,stuur een mailtje naar: familietoernooivvz49@gmail.com 

  Voor meer info, link naar het inschrijfformulier, ect....klik HIER

  Let op: De inschrijving sluit op zondagavond 9 juni, 23.59 uur