• Inhaaldagen techniektrainingen een groot succes

    Op de zaterdagochtenden 13, 20 en 27 juni zijn de voorjaars techniektrainingen alsnog ingehaald die eerder noodgedwongen door de inval van het coronavirus helaas moesten worden afgelast. Ruim tachtig kinderen in de leeftijd tot en met 12 jaar hebben op deze ochtenden een gevarieerd programma afgewerkt 

    Hoewel de buitentemperatuur soms behoorlijk hoog was werd door de deelnemers met veel plezier een programma met technische, tactische en partijvormen afgewerkt. John van Loen, Alemdar Kurt, John de Graaf, Jaap van Wijncoop,  Kyriakos Antonoglou en Hidde Reitsma hebben hier desgevraagd als ervaren trainers hun medewerking aan gegeven. 

    Trainers, chapeau voor jullie enthousiaste medewerking, spelers dank voor jullie tomeloze inzet. 

    Piet Hoogendoorn TJC VVZ ‘49