•  

    Vanmorgen is het hoogste punt bereikt van ons nieuwe kleedgebouw op Sportpark Zonnegloren.

    Wethouder Harrie Dijkhuizen was om 11.00 uur aanwezig om dit heuglijke feit met de bouwvakkers en ons te vieren. Dit uiteraard met het bijbehorende gebak, koffie en een fooi voor de aanwezige bouwvakkers.

    Het bereiken van het hoogste punt is in de bouw altijd iets om even bij stil te staan. Een fooi voor de bouwvakker hoort zeker bij deze gebeurtenis, want als de bouwvakkers geen fooi krijgen zullen de vlaggen naar beneden gehaald worden en wordt er een heksenbezem gehesen. Dit omdat dan iedereen kan zien dat de bouwheer een krenterige opdrachtgever is.

    Gelukkig was de gemeente Soest hierop voorbereid. Wethouder Dijkhuizen had een woordje voor iedereen en daarna werd de VVZ '49 vlag stoer in de top gehesen.

    Uiteraard waren er VVZ '49-leden, -bestuursleden, bouwvakkers en bouwbereiders van de gemeente Soest aanwezig.