Op zaterdag 14 september start de Grote Clubactie 2019 en wij, als VVZ '49 leden, doen daar uiteraard ook dit jaar weer aan mee. In 2019 hanteren we dezelfde aanpak als in voorgaande jaren wat betekent dat we via onze leden loten verkopen m.b.v. het lotenboekje. Deze manier werkt makkelijk en zorgt voor minder rompslomp bij de afhandeling. VVZ '49 leden kunnen met de lotenboekjes "langs de deuren" om daar machtigingen in te laten vullen. De praktijk leert dat wanneer je enkele vrienden, familieleden of buren vraagt een lot te kopen, er snel een flink aantal verkocht kan worden.
VVZ '49 ontvangt per verkocht lot uiteindelijk 2,40 euro. De loten kosten de koper 3 euro per stuk. Per lot dient VVZ '49 0,60 euro af te rekenen aan de Grote Clubactie.
Loten verkopen met opbrengsten voor de jeugd
Ook dit jaar zal de opbrengst van de GCA ten goede komen aan onze jeugd, zo zal bv een flink deel van de speciale techniektraining voor jeugdleden hiervan betaald worden
Lotenboekjes
De leiders van de O8 t/m O13 teams stimuleren al hun spelers om minimaal 1 lotenboekje per speler af te nemen en worden vriendelijk doch dringend verzocht op zaterdag 14 september de lotenboekjes voor hun team op te halen bij de zaterdagdienst.
De leiders van alle overige, oudere, teams krijgen 1 lotenboekje per team en zullen proberen binnen het team ( spelers, ouders, supporters ) zoveel mogelijk loten te verkooen. Ook voor deze teams liggen de boekjes klaar op zaterdag 14 september bij de zaterdagdienst
We houden natuurlijk een aantal lotenboekjes achter de hand zodat veel verkopende leden in later stadium altijd nog meer lotenboekjes kunnen ophalen.
Prijzen voor de meest verkopende leden
Zoals elk jaar proberen we de lotenverkoop te stimuleren door mooie prijzen ter beschikking te stellen voor de meest verkopende leden
Meest verkochte loten JO8/JO9: Cadeaubon van Intersport van Dam
Meest verkochte loten JO10-JO11: Cadeaubon van Intersport van Dam
Meest verkochte loten JO12-JO13: Cadeaubon van Intersport van Dam
Meest verkochte loten overall: Shirt van een club naar keuze met als extra: Bedrukking met eigen naam als dit lid ook nog meer dan 40 loten verkocht heeft
Meest verkopende team: Het team dat met de meeste verkopers en daarnaast ook meer dan 100 loten verkoopt wint een avondje bowlen
Superloten
Naast de verkoop via de lotenboekjes kunnen er ook superloten gekocht worden.
Het Superlot vertegenwoordigt 50 reguliere loten. Het lot kan worden verkocht aan bijvoorbeeld bedrijven in de regio als een soort mini-sponsoring, of bv aan een heel team. Het lot kan contant verkocht worden of via eenmalige machtiging. De koper ontvangt na aankoop een symbolisch Superlot, plus 50 papieren loten of de lotenrange op zijn/haar bankafschrift.
Informatie hierover bij Jos Frolich en/of Marja van der Leij
Belangrijke data:
14 september
Lotenboekjes ophalen bij de zaterdagdienstin de Jeugdbestuurskamer.
14 september
Start Grote Clubactie.
9 november
Uiterste inleverdatum ingevulde lotenboekjes bij VVZ '49 (er is een speciale inlever bus te vinden bij de zaterdagdienst in de Jeugdbestuurskamer).
11 december
Trekking Grote Clubactie en bekendmaking prijswinnaars VVZ 49 prijzen.
30 januari
Uitbetaling verkoopopbrengst met machtiging aan VVZ '49.
Jos Frolich en Marja van der Leij
Coordinatoren Grote Clubactie VVZ '49