SO Soest is te sterk voor VVZ’49
3 september 2017
JO14-2 boekt eenvoudige zege in eerste bekerwedstrijd
6 september 2017
Toon alles

Geen middagtrainingen op woensdag 13 september

.

In verband met het schoolvoetbaltoernooi zijn er GEEN middagtrainingen op woensdag 13 september

 

Op woensdag 13 september is VVZ’49 de trotse gastheer van het Soester Schoolvoetbaltoernooi voor groepen 7 en 8. Het effect van het gouden EK Vrouwen is merkbaar want door een grote stijging in het aantal deelnemende meisjes is het totaal aantal deelnemers gestegen van 397 naar 510. Dat betekent dat het erg gezellig maar erg druk gaat worden !

 

Alle jeugdtrainingen tot 18.00 uur komen op woensdag 13 september dan ook te vervallen.

 

Voor alle deelnemers en toeschouwers het dringende verzoek om op de fiets naar het schoolvoetbaltoernooi te komen !