• Gisteren de uitwedstrijd tegen Odin, de koploper van onze competitie. Over de wedstrijd kunnen we kort zijn, de uitslag zegt genoeg: 8-1. 
    De ploeg uit Utrecht was een paar klasse beter. Bij hun lukte alles, bij ons lukte niets.

    Vooraf had trainer Laurens nog een strijdplan bedacht, in een 4-5-1 formatie zouden we de strijd aangaan. Van strijd was er echter geen sprake, in alles was de tegenstander beter. De uitslag had alleen iets minder hoog uit kunnen vallen, dit omdat er drie goals werden gemaakt uit een buitenspelsituatie. Dat was zuur en oneerlijk, maar zou niets veranderen aan de uitkomst van de wedstrijd. 
    Gelukkig maakte Nadjesta nog de eretreffer uit een afgeslagen corner. 
    Inpakken, wegwezen en doorgaan.

    Deze week gaan we weer twee keer trainen en dan mogen we het volgende week zaterdag weer gaan opnemen tegen Saestum. We spelen om 11u thuis. Tot dan!