• FIFA18 PS4 Voetbalgame toernooi op vrijdag 18 mei

    Op vrijdag 18 mei van 16.45 tot 21 uur organiseert VVZ'49 in samenwerking met WePlay Sports voor het eerst een voetbaltoernooi op de PlayStation. Er doen maximaal 80 deelnemers mee. Er zijn tien PlayStations 4 en tien 32" schermen aanwezig.

    Zie ook de promotiefilm //www.youtube.com/watch?v=4oo81ClEHdg&feature=youtu.be

    We beginnen met twintig poules van vier, waarbij iedereen tenminste drie wedstrijden speelt. De beste spelers plaatsen zich voor de finalerondes. De afvallers kunnen vrij spelen op de PlayStations die niet in gebruik zijn.

    Deelname kost EUR 10 per persoon, inclusief een gratis consumptie, contant af te rekenen voorafgaand aan het toernooi. Je kunt je aanmelden via de leider/trainer van je team. Meld je snel aan want vol is vol.

    De Jeugdcommissie