•  

  Vooraf stelde hij zich alvast even voor en nu heeft hij ook een leuk verslag gemaakt en een paar leukleuke foto's toegevoegd:

   

  Naam: Daan van den Berg
  Leeftijd: 7 jaar
  School: Da Costaschool
  Groep: Groep 4
  Team: JO8-2
  Positie: Rechtsbuiten
  Specialiteit: Trucjes Doen
  Lid sinds: 2015
  Favoriete voetbalclub: Barcelona
  Favoriete voetballer: Arjen Robben

   

   

  Op 8 september was het dan eindelijk zover:

  Daan was Pupil van de week. Hier keek hij al de hele week naar uit. Op de fiets naar VVZ in z’n speciale tenue glom hij al van trots. Op de club werd ‘ie opgevangen door Cindy, waarna Wout hem mee nam naar de mannen van het eerste. Inschieten met Saddy, warmlopen tussen de spelers, meelopen met de scheidsrechter en natuurlijk scoren in het doel van de tegenstander! De hele wedstrijd zat onze kleine man te genieten in de dug-out, VVZ won met 7-0.


  Als klap op de vuurpijl kreeg hij een bal met alle namen van de spelers erop. Die heeft een mooi plekje op z’n kamer gekregen.

  Dank aan de begeleiding en spelers, Daan had een onvergetelijke dag!