•  

  Op de rand van de transferwindow heeft VVZ '49 zich weten te versterken met 2 spelers. De TC is nog bezig met een keeper maar dit lijkt toch een moeilijke zaak te worden. We hebben nog 28 uur !

  Bjorn Fröhlich terug op het oude nest en Delano Engelhart komen bij VVZ '49-1

  VVZ '49 is blij met Björn Frölich weer een oude coryfee te mogen begroeten. Björn is een paar jaar weggeweest, Na 2 seizoenen bij resp. Hoogland en CJVV heeft Björn weer voor VVZ '49 gekozen. Wij hoeven Björn niet verder te introduceren want iedereen kent zijn kwaliteiten. De komst van Björn zal zeker een positieve uitwerking hebben op het gehele 1e elftal. Wij wensen Björn een mooi seizoen bij VVZ '49.

  Bjorn Fröhlich terug op het oude nest en Delano Engelhart komen bij VVZ '49-1 1

  Ook Delano Engelhart zal bij VVZ '49 komen voetballen. Delano heeft zijn hele leven bij ASC Nieuwland gevoetbald en hij viel positief op in de 2 wedstrijden die één van onze scouts bezocht om mogelijke tegenstanders voor de nacompetitie te bekijken. Wij zijn blij met de komst van Delano om onze centrale verdediging te versterken. Delano is 27 jaar en rustig aan de bal, verdedigend sterk en sterk in het positiespel. Hierbij kan hij zich ook coachend laten gelden. Wij wensen Delano veel succes bij zijn nieuwe club.

  De voorlopige selectie van VVZ '49 ziet er nu als volgt uit:

  Jelle Bade, Joey van de Bedem, Kyliam Boers, Steyn Boers, Bjorn Bosman, Jonathan Bos, Delano Engelhart, Sharif Delshad, Björn Fröhlich, Dave Goethals, Ruben de Goede, Martijn Hilhorst, Peter Hooft, Uzir Ilbay, Sebastiaan Kolff, Saddy de Koning, Cas Lunter, Tim Luijk, Fabian van Netten, Yakub Ozkul, Hidde Reitsma, Robert-Jan Schouten, Jordy Schimmel, Kevin Schimmel, Thijmen Volmer, Max Wolfsen.

  Tevens zullen de volgende jeugdspelers van de VVZ '49 Academy, die van uit de JO-19 overkomen, aansluiten bij de selectie:

  Jesse van As,  Rob van den Deijssel, Floris de Boer, Tijn Cosijnse, Laurens Eernstman, Thijs Hanraads, Stef Herder, Rob ter Huurne, Tom Rosenberg, Daan van Scharrenburg, Matthijs Smit.

  De staf ziet er als volgt uit:

  John van Loen (hoofdtrainer), Alemdar Kurt (assistent trainer), Robert Hagen (keeperstrainer), Wout Posthuma (elftalleider 1e elftal) John de Graaf (trainer/coach 2e elftal), Teus Verwoerd jr (grensrechter 1e elftal), Pepijn Majoor (masseur), Thijs Volmer (assistent-trainer), Ton Rossenberg (materiaalman 1e elftal).