4 jeugdtrainers behalen KNVB diploma
19 juni 2017
Vrouwen zoeken leider/ster en/of grensrechter/ster
8 juli 2017
Toon alles

2e klasse met diverse derby’s en SO Soest voor de 3e keer als bekeropponent

De KNVB heeft vanmorgen de indelingen voor de standaard elftallen in het amateurvoetbal bekend gemaakt. Een paar oude bekenden en een aantal minder bekende clubs. Voor de supporters wordt het aankomend een stuk eenvoudiger om het vlaggenschip van VVZ’49 buiten de deur te volgen. FC Almere en CDW (Wijk bij Duurstede) zullen de twee uitwedstrijden worden met de grootste reistijd. Hieronder de gehele indeling:

Ook de beker loting is door de KNVB bekend gemaakt. Voor het derde achtereenvolgende seizoen mogen wij het opnemen tegen dorpsgenoot SO Soest. De andere twee opponenten zijn Veensche Boys en Woudenberg.