• Topscorers en keeperstrofee

    Net als vorig seizoen wordt er een ranglijst bijgehouden van de topscorers van alle senioren teams en wordt er ook een ranglijst bijgehouden van de tegendoelpunten van de keepers van alle seniorenteams.

    Er zal wederom een felle strijd ontbranden voor de trofeeën, die aan het eind van het seizoen worden uitgereikt.

    Bij de topscorers wint uiteraard diegene, die de meeste goals gemaakt heeft. Hierbij gelden alleen de doelpunten die bij het eigen team in competitieduels gemaakt zijn.

    Bij de keepers wint diegene, die gemiddeld per wedstrijd de minste goals tegen heeft. Kanttekening hierbij is, dat de keeper minstens de helft van alle wedstrijden onder de lat moet hebben gestaan.

  • Topscoorders

    Speler/Speelster Team DP #
    Saddy de Koning 1e 14 (+3)
    Gijs Schaap 5e 11
    Danny v. Hoeijen Vet.1 11
    Jordy Bosman 4e 10 (+1)
    Victor Klaren Vet.1 10
    Joel Bade 1e/3e 7 (+1)
    Chris v. Baardedijk 3e 7
    Yoy de Haan 3e 7 (+1)
    Giovanni Kriek 5e 7 (+1)
    Nadjesta Wijtten Vr.1 6
    Joop Kok 4e 5
    Romar Nathoe 4e 5
    Jelle Sukel 6e 5
    Bartel Onnekink 6e 5
    Thomas Goldman 6e 5
    Just v.d.Groep 6e 5 (+1)
    Levi Parinussa 1e 4 (+1)
    Jesse Tromp 3e 4
    Roos van Moorst Vr.1 4
    Hidde Reitsma 1e 3
    Jordy Schimmel 1e/2e 3
    Marck de Visser 4e 3
    Marc Luttmer Vet.1 3
    Ben Pais Vet.1 3
    Gunther Buxtorff Vet.1 3
    Willem de Vries Vet.1 3
    Luca v.Kooten Vr.1 3
    Delshad Sharif 1e 2
    Martijn Hilhorst 2e 2
    Batu Demir 2e 2
    Bas Draaijer 2e 2
    Davide Bade 3e 2
    Wobbe Jan Reitsma 3e 2
    Edo Scholts 4e 2
    Stefan Jaspers 5e 2
    Martijn v.d.Leende 5e 2
    Bart Rademaker 6e 2
    Kimberly Warmenhoven Vr.1 2
    Jaqueline de Zeeuw Vr.1 2
    Ferdy Caglayan 1e 1
    Sebastiaan Geel 1e 1
    Joey v.d.Bedum 1e 1
    Steyn Boers 1e 1
    Cas Lunter 2e 1
    Wilmar Otters 2e 1 (+1)
    Ritchie Tomasouw 3e 1
    Ali Baskaya 3e 1
    Lars v. Zanten 4e 1
    Stef van Logtestijn 4e 1
    Alberto van Logtestijn 4e 1
    Thijs v/ Logtestijn 4e 1
    Coen Boudestijn 4e 1 (+1)
    Jaser Brouwer 5e 1
    Bert van't Net 5e 1
    Willem Kroes 5e 1
    Jeroen Keswiel 5e 1
    Alexander Mellink 5e 1
    Timo Scholts 6e 1
    Jeroen Hoogeboom 6e 1
    Mark Akkerman Vet.1 1
    Martin Boer Vet.1 1
    Evert Postema Vet.1 1
    Daniel Vos Vet.1 1
    Eric Hordijk Vet.1 1
    Lindy de Jong Vr.1 1
    Esmee Vr.1 1
    Judith v. Empelen Vr.1 1
    Lydia Soolsma Vr.1 1
  • Keepers

    Keeper Team Teg Gesp Gem
    Dennis Scherpenzeel 3e 22 8 2.75
    Jelle Bade 1e/2e 42 15 2.80
    Robert Jan Boers Vet.1 21 6.5 3.23
    Jochum de Jong 5e 32 9 3.56
    Thomas Goldman 6e 29 6 4.83
    Daan van Vliet 1e/2e 51 10 5.10