• Topscorers en keeperstrofee

    Net als vorig seizoen wordt er een ranglijst bijgehouden van de topscorers van alle senioren teams en wordt er ook een ranglijst bijgehouden van de tegendoelpunten van de keepers van alle seniorenteams.

    Er zal wederom een felle strijd ontbranden voor de trofeeën, die aan het eind van het seizoen worden uitgereikt.

    Bij de topscorers wint uiteraard diegene, die de meeste goals gemaakt heeft. Hierbij gelden alleen de doelpunten die bij het eigen team in competitieduels gemaakt zijn.

    Bij de keepers wint diegene, die gemiddeld per wedstrijd de minste goals tegen heeft. Kanttekening hierbij is, dat de keeper minstens de helft van alle wedstrijden onder de lat moet hebben gestaan.

  • Topscoorders

    Speler/Speelster Team DP #
    Gijs Schaap 5e 18
    Yoy de Haan 3e 17 (+1)
    Victor Klaren Vet.1 17
    Saddy de Koning 1e 16 (+1)
    Jordy Bosman 4e 15
    Danny v. Hoeijen Vet.1 15 (+1)
    Levi Parinussa 1e 10 (+1)
    Joel Bade 1e/3e 9
    Nadjesta Wijtten Vr.1 8
    Chris v. Baardedijk 3e 7
    Giovanni Kriek 5e 7
    Jesse Tromp 3e 6 (+1)
    Romar Nathoe 4e 6
    Bartel Onnekink 6e 6 (+1)
    Just v.d.Groep 6e 6 (+1)
    Joop Kok 4e 5
    Edo Scholts 4e 5
    Jelle Sukel 6e 5
    Thomas Goldman 6e 5
    Jordy Schimmel 1e/2e 4
    Martijn Hilhorst 2e 4
    Martijn v.d.Leende 5e 4
    Gunther Buxtorff Vet.1 4
    Ben Pais Vet.1 4
    Roos van Moorst Vr.1 4
    Luca v.Kooten Vr.1 4
    Hidde Reitsma 1e 3
    Marck de Visser 4e 3
    Alexander Mellink 5e 3
    Bart Rademaker 6e 3 (+1)
    Marc Luttmer Vet.1 3
    Willem de Vries Vet.1 3
    Delshad Sharif 1e 2
    Ferdy Caglayan 1e 2
    Steyn Boers 1e 2 (+1)
    Joey v.d.Bedum 1e/2e 2
    Batu Demir 2e 2
    Bas Draaijer 2e 2
    Davide Bade 3e 2
    Wobbe Jan Reitsma 3e 2
    Lars v. Zanten 4e 2
    Alberto van Logtestijn 4e 2
    Stefan Jaspers 5e 2
    Jeroen Keswiel 5e 2
    Jaser Brouwer 5e 2
    Bert van't Net 5e 2
    Mark Akkerman Vet.1 2
    Kimberly Warmenhoven Vr.1 2
    Jaqueline de Zeeuw Vr.1 2
    Sebastiaan Geel 1e 1
    Cas Lunter 2e 1
    Wilmar Otters 2e 1
    Ritchie Tomasouw 3e 1
    Ali Baskaya 3e 1
    Giovanni v.d.Braak 3e 1
    Daniel de Jong 3e 1
    Stef van Logtestijn 4e 1
    Thijs v/ Logtestijn 4e 1
    Coen Boudestijn 4e 1
    Jonathan Schuitemaker 4e 1
    Willem Kroes 5e 1
    Timo Scholts 6e 1
    Jeroen Hoogeboom 6e 1
    Martijn Turksma 6e 1
    Casper Jongma 6e 1
    Jalbert Schut 6e 1
    Joran van Korlaar 6e 1 (+1)
    Martin Boer Vet.1 1
    Evert Postema Vet.1 1
    Daniel Vos Vet.1 1
    Eric Hordijk Vet.1 1
    Lindy de Jong Vr.1 1
    Esmee Vr.1 1
    Judith v. Empelen Vr.1 1
    Lydia Soolsma Vr.1 1
  • Keepers

    Keeper Team Teg Gesp Gem
    Robert Jan Boers Vet.1 27 9.5 2.84
    Dennis Scherpenzeel 3e 30 10 3.00
    Jochum de Jong 5e 43 14 3.07
    Jelle Bade 1e/2e 78 22 3.55
    Daan van Vliet 1e/2e/3e 69 15 4.60
    Thomas Goldman 6e 39 8 4.86