Selectie VVZ’49 bijna compleet
5 mei 2017
Mika Reitsma is Pupil van de Week bij VVZ ’49 1 – Aalsmeer 1 op zaterdag 13 mei
11 mei 2017
Toon alles

Nieuwe spits van VVZ’49 is bekend

Na een danige zoektocht heeft de TC en het bestuur een nieuwe centrumspits voor het 1e elftal aangetrokken. Zijn naam is Kevin Jones. Kevin is 19 jaar en komt uit de JO19-1 ( A1) van Argon. Afgelopen seizoen acteerde Kevin met zijn team in de 2e Divisie. Omdat Kevin denkt dat hij bij de hoofdklasser in het 1e getal niet veel speeltijd zal krijgen heeft hij voor VVZ’49 gekozen. Aan de 1 meter 90 lange Kevin de taak om te laten zien dat hij meer gaat scoren dan Saddy de Koning. Kevin weet dat Saddy zijn plekje niet zomaar zal afstaan maar hij gaat zijn uiterste best doen om het komende seizoen toch te laten zien wat zijn waarde voor het team kan zijn.