• JO13-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Majoor, PepijnTechnische stafAss.-trainer/coach
    Perier, ReinierTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Perier, ReinierOverige stafTeammanager
    Reiger, Geert deOverige stafTeammanager
    Vliet, Daan van derTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatie
    12 mei.regulierVVZ '49 JO13-1 - Nieuwland ASC JO13-1Sportpark Zonnegloren
    19 mei.regulierWasmeer JO13-1 - VVZ '49 JO13-1Sportpark Anna's Hoeve
    26 mei.regulierVVZ '49 JO13-1 - Soest SO JO13-1Sportpark Zonnegloren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    14 apr.TOV JO13-1 - VVZ '49 JO13-13 - 3
    21 apr.Graveland 's JO13-1 - VVZ '49 JO13-14 - 2
  • Poulestanden JO13-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC Quick 1890 JO13-11111006895933
    2VVZA JO13-11081136162025
    3CJVV JO13-11171332151722
    4Hooglanderveen JO13-1115153627916
    5TOV JO13-1115063134-315
    6Nieuwland ASC JO13-1114341622-615
    7Spakenburg JO13-1104151927-813
    8Roda '46 JO13-2114161420-613
    9Soest SO JO13-1103161632-1610
    10Baarn sv JO13-1113171430-1610
    11Cobu Boys JO13-1102172335-127
    12VVZ '49 JO13-111218846-387

    Poulestanden JO13-1 (B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Delta Sports '95 FC JO13-13300151149
    2VVJ JO13-121013213
    3Maarssen JO13-1100105-50
    4VVZ '49 JO13-12002010-100

    Poulestanden JO13-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cobu Boys JO13-186022820818
    2Spakenburg JO13-174301771015
    3CSW JO13-174212114714
    4Hooglanderveen JO13-184222218414
    5TOV JO13-173401912713
    6Soest SO JO13-184131912713
    7Nieuwland ASC JO13-184132122-113
    8Graveland 's JO13-173311310312
    9Olympia '25 JO13-1724197210
    10Vecht de JO13-183141013-310
    11Wasmeer JO13-1612369-35
    12VVZ '49 JO13-181251323-105
    13Roda '46 JO13-27016719-121
    14Baarn sv JO13-18008827-190