• JO11-2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Boer, Floris deTechnische stafTrainer
    Herder, StefTechnische stafTrainer
    Laan, PatrickOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatie
    5 mei.bekerBreukelen FC JO11-2 - VVZ '49 JO11-2Sportpark Broekdijk-Oost
    12 mei.regulierDOSC JO11-2 - VVZ '49 JO11-2Sportpark DOSC
    16 mei.regulierAFC Quick 1890 JO11-4 - VVZ '49 JO11-2Sportpark Dorrestein
    19 mei.regulierDOVO JO11-4 - VVZ '49 JO11-2Sportpark Panhuis
    26 mei.regulierVVZ '49 JO11-2 - Hooglanderveen JO11-5Sportpark Zonnegloren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    14 apr.Achterveld SV JO11-1 - VVZ '49 JO11-22 - 5
    21 apr.VVZ '49 JO11-2 - APWC JO11-12 - 5
    25 apr.SDO JO11-3 - VVZ '49 JO11-24 - 7
  • Poulestanden JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IJsselmeervogels JO11-2990079106927
    2VVZ '49 JO11-21081177235425
    3Hoogland JO11-41061341251619
    4Huizen JO11-3650124131115
    5DOVO JO11-5950450331715
    6Achterveld SV JO11-11043341301115
    7Cobu Boys JO11-2103342642-1612
    8DOSC JO11-393153042-1210
    9Hooglanderveen JO11-6102443239-710
    10AFC Quick 1890 JO11-491352355-326
    11Amsvorde JO11-2101271943-245
    12VOP JO11-3100010491-870

    Poulestanden JO11-2 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1APWC JO11-1660057104718
    2VVZ '49 JO11-2760149183118
    3CJVV JO11-2751146232316
    4DOSC JO11-274122824413
    5Hoogland JO11-4740340241612
    6Soest SO JO11-373223734311
    7Hooglanderveen JO11-572232730-38
    8AFC Quick 1890 JO11-472233852-148
    9DOVO JO11-472142632-67
    10Achterveld SV JO11-160331523-83
    11Roda '46 JO11-371061353-403
    12Cobu Boys JO11-270072073-530

    Poulestanden JO11-2 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 JO11-211007433
    2Maarssen JO11-3100147-30

    Poulestanden JO11-2 (B4280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 JO11-300000000
    2Argon JO11-300000000
    3Breukelen FC JO11-200000000
    4Goy 't JO11-100000000
    5HCSC JO11-100000000
    6Hoofddorp s.v. JO11-300000000
    7Hugo Boys JO11-100000000
    8Huizen JO11-300000000
    9Meer De sv. JO11-300000000
    10Meer De sv. JO11-200000000
    11Oosthuizen JO11-100000000
    12Sterrenwijk JO11-100000000
    13Strandvogels JO11-100000000
    14UVV JO11-400000000
    15VRC JO11-200000000
    16VVZ '49 JO11-200000000

    Poulestanden JO11-2 (B4220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 JO11-21100121113
    2Soest SO JO11-41001112-110

    Poulestanden JO11-2 (B4230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 JO11-211004133
    2IJsselmeervogels JO11-2100114-30

    Poulestanden JO11-2 (B4240 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 JO11-211007433
    2SDO JO11-3100147-30

    Poulestanden JO11-2 (B4210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 JO11-211007613
    2KVVA JO11-1100167-10