De Kuip lonkt voor JO9-2
10 september 2017
JO9-2 READY TO RUMBLE
18 september 2017
Toon alles

Golfbattle voor de derde keer in successie naar VVZ’49

Afgelopen vrijdag werd voor de 5e keer de golfbattle tussen de voetbalvrienden van de Bosstraat en de Eemweg gehouden. De eerste twee editie’s waren een prooi voor so Soest,maar VVZ’49 kwam sterk terug, won ook twee editie’s, en wist dus afgelopen vrijdag voor het eerst op voorsprong te komen. Waar VVZ’49 dus voetballend de laatste weken tot twee keer toe het onderspit moest delven tegen so Soest, lukt het op de golfbaan een stuk beter.

18 Soesters en 18 VVZ-ers gingen op de golfbanen van Soestduinen met elkaar ten strijden. Aan het eind van de avond had VVZ’49 63 slagen minder nodig dan so Soest. Ook de beste speler speelde voor de Eemweg bewoners. Ben v.d.Goede liep een rondje van 48 slagen. De “slechtste” speler was een Soester. Deze had 92 slagen nodig om rond te komen. De spelers van VVZ hadden gemiddeld 67.6 slagen nodig, de Soesters 71.5.

So Soest zal er in de 6e editie alles aan doen om de stand weer gelijk te trekken,zo werd beloofd op de gezellige  “naborrel”.

De foto’s hebben we “geleend” van de so Soest website.