• 6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groep, Just van deOverige stafTeammanager
    Rademaker, BartOverige stafTeammanager
    Scholts, JanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Scholts, JanOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatie
    24 feb.regulierVVZ '49 6 - Eemdijk 8Sportpark Zonnegloren
    3 mrt.regulierVVZ '49 6 - Loosdrecht 6Sportpark Zonnegloren
    17 mrt.regulierSEC 2 - VVZ '49 6Sportpark "Bosstraat"
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    10 feb.VVZ '49 6 - Altius 53 - 5
  • Poulestanden 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altius 511101079176231
    2Loosdrecht 61290334181627
    3Eemnes 41081164204425
    4Nieuwland ASC 41061332181419
    5Cobu Boys 5126152621519
    6Huizen 6136073537-218
    7Eemdijk 8105233026417
    8BVV '31 4125163040-1016
    9Baarn sv 3105053328515
    10Eemnes 5134182348-2513
    11VVZ '49 6114072943-1412
    12SEC 21210111749-323
    13Altius 31000101481-670

    Poulestanden 6 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eemdijk 611008083
    2VVZ '49 6100108-80

    Poulestanden 6 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 611001013
    2Roda '46 9100101-10

    Poulestanden 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVZ '49 6321018997
    2Posthoorn de 4312014685
    3DOVO 1031119904
    4VRC 83003421-170